پرونده تراکتور و کاوه رضایی در انتظار اعلام حکم دادگاه بین‌المللی ورزش

پرونده تراکتور و کاوه رضایی در انتظار اعلام حکم دادگاه بین‌المللی ورزش

باشگاه تراکتور با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات شکایت از کاوه رضایی و روند پیگیری این پرونده در دادگاه بین‌المللی ورزش را تشریح کرد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پیرو پیگیری‌های هواداران، به اطلاع می‌رساند: «کاوه رضایی فصل گذشته (02-1401) با عقد قراردادی یک ساله به تراکتور پیوست و قراردادش را در نیم‌فصل مسابقات به صورت یکطرفه فسخ کرد که سازمان لیگ بدون دخالت باشگاه تراکتور، این پرونده را به کمیته تعیین وضعیت ارجاع داد و این کمیته فسخ قرارداد کاوه رضایی را غیرموجه دانست و او را از بازی تا پایان فصل محروم کرد و در ادامه، کمیته استیناف نیز این حکم صادره را تأیید کرد.

ادعای جدید استقلال در مورد مبلغ رضایت‌نامه خالدآبادی؛ دو مورد استعلامی مشخص شد/ تراکتور و پرسپولیس اصلاح کردند!

کاوه رضایی سپس با پرداخت هزینه کلان به دلیل حکم صادر شده، علیه فدراسیون فوتبال در دادگاه بین‌المللی ورزش (دیوان عالی ورزش در لوزان سوئیس) شکایت کرد که این دادگاه، جلسه‌ای شش ساعته به صورت آنلاین با حضور کاوه رضایی، باشگاه‌های تراکتور و استقلال و نماینده فدراسیون فوتبال برگزار و دفاعیات طرفین را دریافت کرد. حکم این پرونده توسط قاضی آلمانی در اوایل بهمن ماه صادر خواهد شد.

فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور منتظر حکم قاضی آلمانی هستند که اگر فسخ قرارداد بازیکن پذیرفته نشود، شکایت این باشگاه از بازیکن مجدداً به جریان می‌افتد؛ لذا علت اصلی استرداد شکایت از بازیکن همین حالت انتظار است که برای باشگاه و حتی فدراسیون وجود دارد».

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *