پایان مسابقات اسکواش جایزه بزرگ بانوان و آقایان با معرفی نفرات برتر

پایان مسابقات اسکواش جایزه بزرگ بانوان و آقایان با معرفی نفرات برتر

نخستین دوره مسابقات اسکواش جایزه بزرگ گلستان در بخش بانوان و جایزه بزرگ مشهد در بخش آقایان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون اسکواش، نخستین دوره مسابقات اسکواش جایزه بزرگ گلستان کاپ جام خلیج گرگان از روز سه‌شنبه (10 بهمن) به مدت 3 روز با حضور 25 ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی خانه اسکواش گرگان برگزار شد.

رئیس فدراسیون اسکواش: چند میزبانی مسابقات بین‌المللی اسکواش به استان‌ها واگذار شد

در فینال این مسابقات فرشته اقتداری و آیلی نیری به مصاف هم رفتند که اقتداری موفق شد در سه ست متوالی نیری را شکست دهد و با اقتدار قهرمان نخستین دوره این مسابقات شود. غزال شرف‌پور و نرگس سلطانی نیز به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

همچنین اولین دوره مسابقات اسکواش جایزه بزرگ مشهد کاپ نیز از روز سه شنبه( 10 بهمن ماه) به مدت 3 روز با حضور 32 اسکواش باز از سراسر کشور به میزبانی کورت‌های اسکواش آستان قدس رضوی برگزار شد.

در فینال این مسابقات سپهر اعتمادپور و پویا شفیعی‌فرد به مصاف هم رفتند که اعتمادپور موفق شد در سه ست متوالی شفیعی‌فرد را شکست دهد و با اقتدار قهرمان اولین دوره این مسابقات شود.همچنین علیرضا شاملی و محمدرضا ضیا کاشانی نیز به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *