واکنش توخل به شکست بایرن و به چالش کشیده شدنش توسط خبرنگار «بیلد»

واکنش توخل به شکست بایرن و به چالش کشیده شدنش توسط خبرنگار «بیلد»

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ به شکست شاگردانش مقابل لاتزیو در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه لاتزیو تن به شکست یک بر صفر دادند، گفت: در نیمه اول عالی بازی کردیم و چندین موقعیت گلزنی هم داشتیم. در نیمه دوم اما تمرکز و انرژی خود را از دست دادیم و دلیلش را هم نمی‌دانم. هر کاری که لازم بود انجام دادیم تا این بازی را ببازیم! در مقطعی از بازی کلاً باور به خودمان را از دست دادیم و مرتکب اشتباهات فردی زیادی شدیم.

بایرن مونیخ دست خالی به خانه برگشت

وی افزود: بابت این شکست عصبانی و ناراحتیم. به اعتقاد من لاتزیو این بازی را نبرد، بلکه ما این برد را تقدیم آنها کردیم. نمی‌دانم چرا در نیمه دوم باورمان را از دست دادیم، اما این اتفاق افتاد و سپس در نتیجه عقب افتادیم. نمی‌توانم توضیحی در این خصوص بدهم چون به بازیکنان گفته بودیم که پرتلاش‌تر باشند و با جسارت بیشتری حمله کنند، اما به نظر می‌رسید که آن احترامی که داشتیم را در آغاز نیمه دوم از دست دادیم.

سرمربی آلمانی بایرن مونیخ اظهار داشت: در نیمه اول موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم، اما در نهایت حتی یک شوت در چارچوب نزدیم و واضح است که با این سبک بازی نمی‌توان به پیروزی رسید. هنوز بازی برگشت را داریم و بدیهی است که اوضاع با توجه به این نتیجه عالی به نظر نمی‌رسد، اما ما سخت تلاش خواهیم کرد.

توخل درباره پنالتی که اوپامکانو به لاتزیو داد خاطرنشان کرد: در جریان بازی درک نکردم که چرا داور آن صحنه را پنالتی گرفت و تصور می‌کردم که اوپامکانو تنها مسیر حریف را مسدود کرد. اوپامکانو اما نمی‌خواست مرتکب خطایی شود و از دید من از روی عمد این کار را نکرد.

مورینیو به دنبال هدایت بایرن مونیخ

در ادامه توبی آلتشلوسل خبرنگار «بیلد»، توماس توخل که تیمش در 6 بازی اخیر در رقابت‌های مختلف تن به 3 شکست داده (باخت یک بر صفر مقابل وردربرمن، شکست 3 بر صفر برابر لورکوزن و باخت شب گذشته مقابل لاتزیو)، را به چالش کشید که این مکالمه را در ادامه می‌خوانید:

خبرنگار بیلد: آیا بعد از این عملکرد بسیار ضعیف نگران جایگاه خود به عنوان مربی بایرن مونیخ هستید؟

توخل: خیر!

خبرنگار بیلد: شما می‌گویید نه، اما چرا فکر می‌کنید در حال حاضر مربی مناسبی برای بایرن هستید؟

توخل: من می‌خواهم در مورد بازی صحبت کنم!

خبرنگار بیلد: در مورد شغل‌تان باید صحبت کنید.

توخل: پاسخ شما را دادم. شما از من سؤالی پرسیدید و من پاسخ دادم خیر!

خبرنگار بیلد: چرا فکر می‌کنید که مربی مناسبی برای بایرن هستید؟

در این لحظه مدیر رسانه‌ای بایرن مونیخ صحبت دو طرف را قطع کرد و اجازه نداد این مکالمه ادامه پیدا کند.

بایرن مونیخ که در کورس قهرمانی بوندس‌لیگا هم پنج امتیاز از بایرلورکوزن صدرنشین عقب افتاده، باید خود را برای بازی یکشنبه با بوخوم در این رقابت‌ها آماده کند.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *