مدیرعامل استقلال خوزستان: همچنان از پورموسوی حمایت می‌کنیم/ خوب بازی کردن دیگر دردی را دوا نمی‌کند

مدیرعامل استقلال خوزستان: همچنان از پورموسوی حمایت می‌کنیم/ خوب بازی کردن دیگر دردی را دوا نمی‌کند

با وجود کسب چهار امتیاز از ۱۲ مسابقه، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت که همچنان از سرمربی تیم فوتبال این باشگاه حمایت می‌کند.

– اخبار ورزشی –

امیدعلی نجفی درباره تداوم شکست‌های تیم فوتبال استقلال خوزستان در لیگ برتر، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بی‌تجربگی، مصدومیت‌ها و تعویض‌های اجباری در این نتیجه موثر بود و فوتبال روی بد خودش را نشان داد. باشگاه به دنبال تقویت تیم در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خواهد بود و در این زمینه جدی هستیم.

وی در مورد جریمه پنج درصدی اعضای تیم استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: دوستان باید مسئولانه‌تر پیش می‌رفتند و از فرصت‌های خودشان استفاده می‌کردند. اگر استقلال خوزستان در سه بازی آینده تا پایان نیم‌فصل نتایج خوبی بگیرد، این جریمه بخشیده خواهد شد و مشتاق هستیم که چنین اتفاقی بیفتد.

نساجی تغییر کرد و استقلال خوزستان را برد

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان درباره جلسه پیش روی او و اعضای هیئت مدیره آبی‌های اهوازی با سید سیروس پورموسوی عنوان کرد: هر هفته درباره مسائل تیم، راهکارها و پشتیبانی‌های لازم با پورموسوی جلسه داریم. امسال آکادمی باشگاه را هم راه‌اندازی کرده‌ایم و وضعیت تیم‌های پایه استقلال خوزستان را بررسی می‌کنیم. تمرکز ما روی سه بازی باقیمانده تا پایان نیم‌فصل خواهد بود تا نتایج خوبی بگیریم.

نجفی در مورد اقدام مدیران استقلال خوزستان برای جذب چند بازیکن آفریقایی و حضور آنها در تمرینات اظهار داشت: پورموسوی بررسی‌های لازم را برای نقل‌وانتقالات انجام می‌دهد و اگر برای جذب یک بازیکن به جمع‌بندی برسد، او را به باشگاه معرفی می‌کند. تمرکز ما روی سه بازی پیش رو خواهد بود تا نتایج خوبی بگیریم. باید بازی قبلی را از یاد ببریم و با تمام وجود کمک می‌کنیم که نتایج تیم هم متناسب با عملکردمان باشد. خوب بازی کردن دیگر دردی را دوا نمی‌کند.

حضور قریب‌الوقوع بازیکنان آفریقایی در تمرینات استقلال خوزستان

وی درباره حمایت باشگاه استقلال خوزستان از پورموسوی و اینکه آیا هر نتیجه‌ای در دیدار 28 آذر مقابل پرسپولیس رقم بخورد، این حمایت پابرجا خواهد بود یا خیر، یادآور شد: بله. در خدمت پورموسوی خواهیم بود و شرطی هم برای یک بازی نگذاشته‌ایم. امیدوارم طبق برنامه پیش برویم و هر اتفاقی که به مصلحت استقلال خوزستان باشد، رخ می‌دهد. نقطه ضعف ما گل نزدن است که ان‌شاءالله درست می‌شود. تیم جوانی داریم و همه کارشناسان به عملکرد خوب ما اذعان دارند.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *