لیگ برتر هندبال مردان| گیتی‌پسند در ثانیه‌های پایانی فاتح دربی اصفهان شد/ مسی‌ها به زحمت صدر جدول را حفظ کردند

لیگ برتر هندبال مردان| گیتی‌پسند در ثانیه‌های پایانی فاتح دربی اصفهان شد/ مسی‌ها به زحمت صدر جدول را حفظ کردند

هفته دهم مسابقات لیگ برتر هندبال با تداوم صدرنشینی صنعت مس کرمان و برتری گیتی‌پسند در دربی اصفهان پیگیری شد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، در هفته چارچوب دهم از سی‌وششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور امروز (پنجشنبه) شش دیدار برگزار شد که طی آن صنعت مس کرمان از تساوی مقابل فرازبام خائیز دهدشت گریخت، طبس، گچساران و شهید شاملی کازرون مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و گیتی‌پسند برنده دربی اصفهان شد.

لیگ برتر هندبال مردان| صعود شهید شاملی به رده دوم در روز شکست طبس مقابل گچساران

در مهمترین و حساس‌ترین بازی هفته دهم و در دربی شهر اصفهان، از ساعت 18:30 امروز گیتی‌پسند مقابل فولاد سپاهان اصفهان به میدان رفت که در یک بازی جذاب و پایاپای، این گیتی‌پسند بود که توانست در هفت ثانیه مانده به پایان بازی، در یک حرکت تماشایی در حالی که توپ در دست سپاهان بود، گل پیروزی را به ثمر برساند تا با نتیجه 18 بر 19 برنده این دیدار نفسگیر باشد.

همچنین در یکی از بازی‌های هفته دهم صنعت مس کرمان که به دهدشت سفر کرده بود، در یک بازی جذاب اسیر نمایش درخشان شاگردان جوان مجید پارسایی شد و به سختی و در ثانیه‌های پایانی توانست از تساوی مقابل این تیم بگریزد و با نتیجه 29 بر 30 دهمین برد خود را کسب کند تا با 22 امتیاز صدرنشین لیگ برتر باقی بماند.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون نیز که به سبزوار رفته بود، توانست با پیروزی مقابل حریف خود با نتیجه 29 بر 32 جمع امتیازات خود را به 20 برساند تا در رده دوم بماند و در تعقیب صنعت مس باشد.

امروز همچنین زغال سنگ طبس با نتیجه 25 بر 30 میزبان خود پلیمر خلیج‌فارس را شکست داد تا با دست پر و دو امتیاز کامل این بازی به طبس بازگردد.

در نخستین دربی شهر اصفهان هم سپاهان نوین علی‌رغم شکست در نیمه نخست از تیم همشهری‌اش یعنی پرواز هوانیروز، در نیمه دوم توانست با ثبت نتیجه 20 بر 24 سومین برد خود را کسب کند تا شش امتیازی شود.

نتایج کامل مسابقات هفته دهم لیگ برتر هندبال مردان به این شرح است:

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد 25 – زغال سنگ طبس 30

پرواز هوانیروز 20 – فولاد سپاهان نوین 24

فرازبام خائیز دهدشت 29 – صنعت مس کرمان 30

پیکان خراسان 29 – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 32

گیتی پسند اصفهان 19 – فولاد مبارکه سپاهان 18

آلومینیوم اراک 21 – نفت و گاز گچساران 24

هم‌اکنون و با احتساب یک امتیاز شرکت در لیگ آیندگان و همچنین یک امتیاز شرکت در مسابقات هندبال جوانان کشور، صنعت مس کرمان با 22 امتیاز صدرنشین است، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با 20 امتیاز در رده دوم جدول جای دارد و گیتی پسند با 18 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.

فولاد مبارکه سپاهان با 15، نفت و گاز گچساران با 14، زغال‌سنگ طبس با 13، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با 12، پیکان خراسان با هشت، سپاهان نوین با شش، آلومینیوم اراک با پنج، پرواز هوانیروز با چهار و فرازبام خائیز دهدشت با دو امتیاز هم در رده‌های بعدی قرار دارند.

هفته یازدهم لیگ برتر هندبال مردان 30 بهمن ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *