غیبت رئیس سازمان لیگ در فدراسیون کشتی؛ پایان دوران حضور یاری؟

غیبت رئیس سازمان لیگ در فدراسیون کشتی؛ پایان دوران حضور یاری؟

به نظر می‌رسد برگزاری فینال لیگ برتر آزاد و فرنگی در روزهای ۸ و ۱۰ آذر ماه آخرین فعالیت حمید یاری در سازمان لیگ کشتی بوده باشد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز 8 آذر ماه در اهواز و 10 آذر در تهران، فینال لیگ برتر فرنگی و آزاد با قهرمانی دو تیم گروه ملی فولاد اهواز و بانک شهر به انجام رسید و پرونده لیگ برتر در سال 1402 بسته شد.

در حالی که در دور مقدماتی شاهد کشتی‌های خوب و هیجان‌انگیزی در هیچ کدام از دو لیگ آزاد و فرنگی نبودیم و اغلب مبارزه‌ها یک طرفه تمام شده بود، اما در فینال هر دو رشته کشتی‌های خوبی برگزار شد، در عین حال نیز برخی حواشی پیرامون کشتی‌های پایانی لیگ از جمله تغییر وزن‌ها و شلوغی سالن شهدای هفتم تیر بعد از پایان فینال وجود داشت.

حمید یاری که همراه با کادر همکارانش در سازمان لیگ هم در اهواز و هم در تهران پای کار بودند، بعد از برگزاری مسابقات فینال دیگر در فدراسیون کشتی حاضر نشده و به نظر می‌رسد لیگ 1402 آخرین همکاری او با فدراسیون کشتی باشد.

زمانی که علیرضا دبیر ریاست فدراسیون کشتی را برعهده گرفت مهدی توکلی ریاست سازمان لیگ را برعهده داشت که قبلاً از سوی حمید بنی‌تمیم سرپرست فدراسیون، عهده‌دار این مسئولیت شده بود.

عبدالمهدی نصیرزاده نامزد انتخابات دوره گذشته فدراسیون کشتی انتخاب علیرضا دبیر برای ریاست سازمان لیگ بود که او نیز بعد از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، از همکاری با کشتی انصراف داد و بعد از او، حمید یاری برای این جایگاه انتخاب شد که لیگ سال گذشته و امسال با مدیریت او به انجام رسید.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *