شایگان: احتمال حضور قاسم‌پور در مسابقات کشوری کم نیست/ گلیج با وجود مصدومیت کشتی خواهد گرفت

شایگان: احتمال حضور قاسم‌پور در مسابقات کشوری کم نیست/ گلیج با وجود مصدومیت کشتی خواهد گرفت

رئیس هیئت کشتی مازندران می‌گوید با وجود احساس درد کامران قاسم‌پور در اولین جلسه تمرینی تیم مازندران، احتمال حضور او در مسابقات قهرمان کشوری کم نیست.

– اخبار ورزشی –

امید شایگان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد نامه مجتبی گلیج به فدراسیون کشتی مبنی بر آسیب‌دیدگی و غیبتش در مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت: بعید می‌دانم گلیج کشتی نگیرد، چون این مرحله مهمی در انتخابی تیم ملی است. دکتر کیهانی هم وضعیت او را بررسی کرد و باید بگویم با وجود آسیب‌دیدگی در مسابقات قهرمانی کشور کشتی خواهد گرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا به کشتی‌گیر مدعی چون علی شعبانی سهمیه حضور در مسابقات کشوری داده نخواهد شد؟»، گفت: نفراتی مثل شعبانی باید در مسابقات استانی کشتی می‌گرفتند تا سهمیه بگیرند. کشتی‌گیرانی چون والی‌زاده و خواری از قبل سهمیه داشتند، اما آنهایی که بدون سهمیه بودند باید در رقابت‌های استانی کشتی می‌گرفتند.

شایگان درباره اینکه آیا فدراسیون کشتی به این نفرات سهمیه نخواهد داد، تأکید کرد: بعید می‌دانم، چون 16 سهمیه مجزا به مازندران داده شده است.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی 2023 بلگراد همچنین درباره وضعیت کامران قاسم‌پور خاطر نشان کرد: او در اولین جلسه تمرینی احساس درد کرد، اما همچنان احتمال دارد کشتی بگیرد. مجتبی گلیج و علی سوادکوهی هم کشتی خواهند گرفت.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *