بهزادی: استعفای کتبی ندادم اما دیگر به فدراسیون دوومیدانی نمی‌روم

بهزادی: استعفای کتبی ندادم اما دیگر به فدراسیون دوومیدانی نمی‌روم

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی گفت استعفای کتبی به مسئولان فدراسیون نداده است، اما دیگر قصد حضور در آن را ندارد.

– اخبار ورزشی –

پریسا بهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تصمیمش مبنی بر عدم حضور در فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: من 12 سال در فدراسیون به‌عنوان نایب رئیس بانوان حضور داشتم و فقط می‌خواستم خدمت کنم. در این مدت سعی کردم همه تلاشم را برای کمک به دختران دوومیدانی‌کار به کار بگیرم. من امیدوارم حمایت‌ها ادامه‌دار باشد تا امثال فرزانه فصیحی و حمید اسماعیل‌نژاد بتوانند روند خود را ادامه بدهند، به المپیک برسند و در میادین بین‌المللی خوش بدرخشند. دوومیدانی بانوان در حال پیشرفت است و باید مورد حمایت قرار بگیرد.

معرفی اعضای شورای فنی فدراسیون دوومیدانی؛ حدادی هم هست

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: از 12 سال قبل تا دیروز در فدراسیون بودم و کمک کردم، اما حالا می‌خواهم استراحت کنم. من با همه رؤسا و سرپرستان مختلف در این 12 سال کار کردم و هدفم فقط خدمت به دوومیدانی بانوان بود، اما حالا لازم بود که از فدراسیون خارج شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا متن کناره‌گیری یا همان استعفا را به مسئولان فدراسیون داده است یا خیر؟»، گفت: هیچ نامه‌ای ننوشتم و فقط تصمیم گرفتم از امروز به فدراسیون نروم و کناره‌گیری کنم. مسئولان فدراسیون هم از طریق اخبار منتشر شده در رسانه‌ها در جریان قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *