بارسلونا دربی کاتالونیا را تحقیر‌آمیز باخت/ سقوط یک پله‌ای، تاوان بدترین شکست فصل آبی‌و‌اناری‌ها

بارسلونا دربی کاتالونیا را تحقیر‌آمیز باخت/ سقوط یک پله‌ای، تاوان بدترین شکست فصل آبی‌و‌اناری‌ها

شاگردان ژاوی هرناندس در دیداری خانگی مقابل رقیب هم‌ایالتی‌شان که در این فصل شگفتی‌ساز بوده است، متحمل شکستی سنگین شدند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی برابر همشهری نه چندان پرآوازه برای بارسلونا نه تنها فرصتی جهت کم کردن فاصله‌اش با رئال مادرید صدرنشین نبود بلکه به یک کابوس برای ژاوی هرناندس و شاگردانش تبدیل شد که احتمالاً تا مدت‌ها آن را از یاد نخواهند برد.

در آخرین بازی شب سوم از هفته شانزدهم لالیگا، بارسلونا که امید داشت با پیروزی مقابل جیرونا فاصله‌اش را با رئال مادرید صدرنشین به دو امتیاز کاهش دهد، میزبان همشهری شگفت‌ساز خود بود و این بازی را با نتیجه عجیب 4 بر 2 به میهمانش باخت.

جیرونا که در این فصل تنها به رئال مادرید باخته است، روی یک ضدحمله در دقیقه 12 توسط آرتم دووبیک گل نخست را به ثمر رساند. در دقیقه 19 زمانی که روبرت لواندوفسکی گل تساوی را با ضربه سر از روی یک کرنر به ثمر رساند، تصور می‌شد بارسلونا به بازی برگشته و آماده است سه امتیاز را از آن خود کند، اما جیرونا خلاف این را ثابت کرد وقتی که دو گل بعدی بازی را به نام خود رقم زد. ابتدا در دقیقه 40 میگل گوتیرس و بعد از او واری فرناندز در دقیقه 80 دروازه بارسا را باز کردند تا شوکی بزرگتر از گل اول‌شان به تیم میزبان وارد کنند.

بارسلونا، اتلتیکو را دست خالی به مادرید برگرداند

ایلکای گوندوگان هافبک آلمانی آبی‌‌و‌اناری‌ها با گلزنی در دقیقه 1+90 امید فرار از شکست را در دل هواداران زنده کرد، اما زحمات او فقط چهار دقیقه بعد به هدر رفت، چرا که کریستن استوانی جشنواره گل تیمش برابر رقیب همشهری پرآوازه را با زدن گل چهارم جیرونا کامل کرد.

به این ترتیب سنگین‌ترین شکست فصل ژاوی هرناندس و شاگردان در این فصل لالیگا رقم خورد و با این نتیجه آنها با 34 امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماندند و حالا فاصله‌شان با صدر جدول که به تسخیر جیرونا درآمده است، به هفت امتیاز افزایش پیدا کرد. این در حالی است که رئال مادرید با 39 امتیاز در رده دوم و اتلتیکو مادرید نیز با 34 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بارسایی‌ها در رده سوم جدول قرار دارند.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *