انریکه: در نیمه دوم بهتر از سوسیه‌داد بودیم/کار سختی در سن‌سباستین خواهیم داشت

انریکه: در نیمه دوم بهتر از سوسیه‌داد بودیم/کار سختی در سن‌سباستین خواهیم داشت

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن با وجود برتری مقابل نماینده اسپانیا، از حریف تمجید کرد و گفت که کار سختی در خانه رئال سوسیه‌داد دارند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دیداری خانگی از دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا موفق شدند با نتیجه 2 بر صفر رئال سوسیه‌داد را شکست دهند و نیمی از راه صعود به مرحله بعد را طی کنند، گفت: وقتی به نیمه اول نگاه ‌کنید، تصور اینکه 2 بر صفر پیروز ‌شدیم، سخت است. از قبل می‌دانستیم که رئال سوسیه‌داد در چه سطحی بازی می‌کند. آنها به عنوان صدرنشین گروه خود به این مرحله راه پیدا کردند و تیمی هستند که خوب فوتبال بازی می‌کنند. آنها دقیقاً می‌دانند که چه نوع بازی‌ای را باید انجام دهند و تیمی تماشایی هستند.

وی افزود: می‌توان تصور کرد که در بازی برگشت در ورزشگاه سن‌سباستین تحت چه فشاری قرار خواهیم گرفت و کار سختی در پیش داریم. فوتبال اما به شما فرصت‌هایی می‌دهد. در نیمه دوم شروع بهتری داشتیم و ‌توانستیم آنها را بیشتر تحت‌فشار قرار دهیم، خطرات بیشتر و موقعیت‌های بهتری روی دروازه سوسیه‌داد ایجاد کنیم و توپ‌های بهتری را به مهاجمان خود رساندیم و همین تفاوت را رقم زد.

پیشنهاد تمدید قرارداد پاری‌سن‌ژرمن به امباپه

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن گفت: فشار زیادی در لیگ قهرمانان وجود دارد. در نیمه اول دیدیم که نمی‌توانیم بازی کنیم چون رئال سوسیه‌داد واقعاً خوب ما را تحت‌فشار قرار داد، به همین دلیل ضعیف و ضعیف‌تر شدیم. در نیمه اول رنج کشیدیم، اما خوشبختانه در نیمه دوم وضعیت بهتری پیدا کردیم، احساس خیلی بهتری داشتیم، اعتماد به نفس پیدا کردیم و بهتر از سوسیه‌داد بودیم.

پاری‌سن‌ژرمن که در حال حاضر صدرنشین بلامنازغ لوشامپیونه فرانسه است، باید خود را برای بازی خارج از خانه یکشنبه با نانت در همین چارچوب آماده کند.

انتهای پیام/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *