معیار انتخاب وزرای آینده، پاکدستی، تجربه بالا و انقلابی‌گری است

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «بیژن نوباوه وطن» روز یکشنبه در نشست علنی مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور خود گفت:  ملت قهرمان ایران در آخرین امتحان که انتخابات مهم ریاست جمهوری بود، به رغم مشکلات عدیده معیشتی و دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی به سلامت برای ایجاد فردای بهتر از این آزمون عبور کردند.

نماینده مردم تهران گفت: امروز با نگاه به تجربیات گذشته ادامه بازی اصولگرا و اصلاح طلب برای مردم واژه‌ای غیرکاربردی و اضافه است. امروز مردم کارآمدی، پاکدستی و تعهد را مهمترین معیار مسوولان برای خدمت می‌دانند و  مهمترین معیار برای انتخاب هیات اجرایی کشور نیز باید پاک دستی آنها درنظر گرفته شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی به دنبال رسیدن به اهداف ناپاک خود با نفوذ به بدنه دولت هستند، خطاب به سیزدهمین رییس جمهوری منتخب ایران گفت: شما باید خود را متعهد به منافع ملی و مردم قهرمان ایران بدانید و در این راه مجلس انقلابی برای آبادانی و کارآمدی از همه توانایی خود در تصویب طرح ها و لوایح با توجه به نیاز مردم فروگذار نخواهد بود و این را در یک سال گذشته به اثبات رسانده است.

وی ادامه داد:‌ رانت خواران، فرصت‌طلبان، سلطه جویان و غیر انقلابیون که تلاش می‌کنند با طرحی از چهره خود در دولت و مسوولیت‌های اجرایی نفوذ کنند، بدانند مجلس شورای اسلامی در انتخاب به تجربه بالا، پاکدستی و روحیه انقلابی نگاه خواهند کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد:  کوچکترین اغماضی برای سهم‌خواهی از رییس‌جمهور منتخب برای وزارت، استانداری‌ها و معاونت ها حتی اگه از سوی نماینده مجلس باشد از سوی قاطبه نمایندگان مطرود و ناپذیرفتنی است.

نوباوه سهم جبهه انقلاب از انتخابات ریاست جمهوری را پیروزی نظام دانست و خاطرنشان کرد: رفع مشکلات مردم و امیدواری آنان به آینده روشن، سهم جبهه انقلاب است که با روی کار آمدن جوانان مستعد سهم جبهه انقلاب نوکری مردم و گوش به فرمان رهبر بودن محقق خواهد شد.

مجله اینترنتی وعده دیدار

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

بازسازی و ترمیم اساسی جاده مرزی منطقه «دوغارون -اسلام قلعه»

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور …