فراخوان نوزدهمین دوره کتاب سال دفاع ‌مقدس منتشر شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس ویژه سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸، فراخوان داد و این دوره از این جایزه با شعار حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر، برگزار خواهد شد.

ناشران و پدیدآورندگانی که علاقه‌مند به شرکت آثار منتشره خود (آثار سال‌های ۹۷-۱۳۹۸) در این جایزه ادبی هستند، می‌توانند کتاب‌های منتشره در موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و مقاومت (کودک و نوجوان و بزرگسال) خود را به تعداد دو نسخه آماده‌سازی و تا تاریخ بیستم مردادماه به دبیرخانه انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس واقع در تهران خیابان شهید مطهری خیابان میرعماد پلاک چهار طبقه پنجم سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، آقایان میرابی و هاشمی ارسال کنند.
 
در این دوره به لحاظ انجام عملی شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر» انتخاب‌ها با دقت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود و صرفاً آثار ممتاز برگزیده خواهند شد.
 
به گزارش ایرنا، جایزه کتاب سال دفاع مقدس به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شود. اولین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس سوم خرداد ۱۳۷۲ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.

خاطره، مستند، پژوهش نظامی و سیاسی، داستان بزرگسالان، زندگینامه داستانی، شعر و نثرادبی، پژوهش‌های فرهنگی، تاریخ شفاهی، آثار مرجع، مدافعان حرم، حوزه‌های داخلی، مدیریت هنری، شعر، ترجمه، ادبیات کودکان و نوجوانان، مقاومت اسلامی، هنرهای تجسمی، توطئه‌های داخلی و هنرهای نمایشی موضوعات مورد بررسی در این جایزه هستند.

مجله اینترنتی وعده دیدار

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

بازسازی و ترمیم اساسی جاده مرزی منطقه «دوغارون -اسلام قلعه»

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور …