اقتدار نیروهای مسلح مایه عزت کشور و موجب ترس دشمنان است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در مراسم استقبال از کارکنان وظیفه جدیدالورود منطقه پدافند هوایی جنوب (بوشهر) گفت: سربازان، ستون اقتدار نیروهای مسلح هستند که با اطاعت‌پذیری و ولایتمداری، وحدت کلمه و عظمت ایران اسلامی را تحقق می‌بخشند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح مایه عزت کشور و موجب ترس دشمنان است، گفت: کارکنان وظیفه دوشادوش سایر نیروی انسانی نقش خطیر و ارزنده‌ای در تولید امنیت و صلابت ایران اسلامی دارند.

صباحی‌فرد با تاکید بر اجرای طرح «مهارت‌آموزی» کارکنان وظیفه، خاطرنشان کرد: ارتقای جذابیت دوران خدمت برای سربازان، خانواده‌ها و اصلاح نگرش جامعه، افزایش نشاط و رضایت در طول دوران خدمت سربازی، افزایش اثربخشی خدمت کارکنان وظیفه و تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح و افزایش مهارت‌های شغلی، کارورزی و آمادگی برای ورود به بازار کار از جمله دستاوردهای طرح مهارت‌آموزی است.

وی خاطرنشان کرد: سربازان وظیفه در دوران ۸ سال دفاع مقدس با حضوری شجاعانه در عملیات‌های مختلف و نثار جان و خون برای ایران عزیز، سرمایه‌ای از جنس افتخار و عزت اندوختند و نقشی ویژه و تاریخ‌ساز داشتند.

مجله اینترنتی وعده دیدار

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

بازسازی و ترمیم اساسی جاده مرزی منطقه «دوغارون -اسلام قلعه»

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور …